Pavisam jaunais Korando

SsangYong laiž tirgū pavisam jauno Korando modeli ar mūsdienīgu eksterjera dizainu, izsmalcinātu un ietilpīgu augstākās kvalitātes salonu, uzlabotām vadītāja palīgsistēmām un drošības sistēmām, kā arī jaunākajām savienojamības iespējām.

 

 

Eksterjera stils

Jaunais Korando ir nedaudz garāks un platāks nekā iepriekšējie modeļi, taču pagarinātā garenbāze nodrošina šajā automobiļu klasē lielāko salona ietilpību un zemāks atstatums līdz zemei piešķir dinamiskāku un enerģiskāku izskatu.

 

 

Praktisks

Jaunais Korando ir ne tikai svaigs un mūsdienīgs, bet arī saglabā savas praktiskā ģimenes automobiļa īpašības, pateicoties ievērojamai kravnesībai un vilkšanas spējai (līdz 2 tonnām). Šo pavisam jauno C segmenta SUV darbina jauns 1,5 litru benzīna turbodzinējs un uzlabots 1,6 litru Euro 6d dīzeļdzinējs.

1,5 litru benzīna turbodzinējam ir 163 ZS un 280 Nm maksimālais griezes moments. To var kombinēt ar 6 ātrumu manuālo vai automātisko pārnesumkārbu. 1,6 litru dīzeļdzinējam ir 136 ZS un 324 Nm maksimālais griezes moments. To var kombinēt ar 6 ātrumu automātisko pārnesumkārbu.

 

Jaunā Korando (C300) modeļa informācija

Garums: 4450 mm
Platums: 1870 mm
Augstums: 1620 mm
Garenbāze: 2675 mm
Klīrenss: 195 mm
Bagāžas nodalījuma ietilpība: no 551 l (standarta sēdvietu pozīcijas) līdz 1246 l (otrā rinda nolocīta)

 

 

Salons

Jaunā Korando salonā ir vērojams mūsdienīgs dizains un augstas kvalitātes apdares materiāli. Vispārīgo atmosfēru rada metāliski akcenti, lieli 9 collu LCD ekrāni ar TomTom navigācijas sistēmu un sākotnēji uzstādītām programmām Android Auto un Apple CarPlay, kā arī stilīgs atmosfēras apgaismojums un eleganti ādas sēdekļi. Tā ir stila un tehnoloģiju kombinācija, kas reti sastopama automobiļu salonos un ir paredzēta, lai vadītājs izbaudītu braucienus un justos ērti.

Pieejamas trīs salona krāsas: ogļu melna (sēdekļa pārvalks: austs audums, drēbe + TPU un āda), eleganti bēša (sēdekļa pārvalks: austs audums, drēbe + TPU un āda) un espresso brūna (īpaša versija, pieejami tikai ādas sēdekļu pārvalki).

 

 

Korando ir integrētas visas iespējamās drošības funkcijas

Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma, frontālās sadursmes brīdinājums, brīdinājums par izbraukšanu no joslas, joslas ieturēšanas palīgsistēma, tālo gaismu pārslēgšanas palīgsistēma, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma, autovadītāja modrības brīdinājums, adaptīvā kruīza kontrole, “melno” punktu konstatēšanas sistēma, joslu maiņas brīdinājums, brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (arī ar iejaukšanās funkciju), inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole, drošas distances brīdinājums, brīdinājums par priekšā braucošā automobiļa izkustēšanos, avārijas bremzēšanas sistēma, izkāpšanas palīgfunkcija.

 

SsangYong izplatītāji