IETILPĪGS UN PIELĀGOJAMS

Vieta pieciem vai septiņiem

Rexton ir daudz vietas kā vadītājam, tā līdzbraucējiem, pat nerunājot par bagāžas nodalījuma ietilpīgumu. Piecvietīgajā Rexton ērti jutīsies visi pasažieri – un tā bagāžas nodalījuma tilpums ir 820 litri. Ievērojami vairāk vietas nekā vairumā universāļu.

Rexton spēj viegli pārvadāt arī lielākus priekšmetus, jo bagāžas nodalījuma maksimālais tilpums ir teju 2 m³.

Sēdekļi ar ādas polsterējumu*

Ērtums, ko nodrošina Rexton sēdekļi ar ādas polsterējumu, jūtams pat garākos izbraucienos. Sēdekļu ergonomika un ērtie roku balsti ir augstākajā līmenī. Ādas polsterējums ilgi saglabājas tīrs. Abi Rexton priekšējie sēdekļi ir elektriski regulējami**, tādējādi ir viegli un ērti atrast sev piemērotu sēdēšanas pozīciju.  Sēdekļu apsilde*** ir ierīkota ne tikai priekšējos sēdekļos, bet arī otrajā sēdekļu rindā, pie logiem esošajos sēdekļos. Rexton sēdekļi atrodas salīdzinoši augstu, un tas nodrošina labu pretī braucošo transportlīdzekļu redzamību, kas savukārt laikus sagatavo vadītāju izvairīties no nedrošām situācijām uz ceļa.

* Kā papildaprīkojums pieejams Crystal modeļiem, Quartz modeļiem pieejams standarta aprīkojumā.
** Tikai Quartz modeļiem
***  Priekšējo sēdekļu apsilde Crystal modeļiem ir pieejama kā papildaprīkojums.

Melnie ādas sēdekļi un bēšais griestu polsterējums ir pieejami Quartz bāzes modeļiem. Citas krāsas ir pieejamas kā papildaprīkojums. Crystal modeļu bāzes aprīkojumā ir melni vai Snow Beige auduma sēdekļi ar gaišu griestu polsterējumu.

 

LUKSUSA KLASES APRĪKOJUMS

Rexton salonā ar eleganto un kvalitatīvo apdari skatienu piesaista lielais 9,2” HD skārienjutīgais ekrāns*, kurā iespējams vērot ne tikai aizmugurējās kameras attēlu, bet arī navigāciju. Rexton noteikti ir ierīkota viena no labākajām navigācijas sistēmām, jo tā brīdina par visiem uz ceļa esošajiem fotoradariem. Rexton ir ierīkotas Apple CarPlay un Android Auto programmas. Radio stacijas iespējams piefiksēt arī reālajā laikā.

Aukstā laikā neaizvietojama būs stūre ar ādas apdari un apsildes funkciju.* Automātiska divu zonu klimata regulēšana* ļauj vadītājam un tā blakussēdētājam izvēlēties sev piemērotu salona temperatūru.

* Pieejams tikai Quartz modeļiem.

 

Elektroniskā stāvbremze un Auto-Hold funkcija.

3,5″ digitālais informācijas panelis.

Bāzes aprīkojumā iekļauta standarta kruīza kontrole un daudzfunkcionāla stūre.

Rexton bāzes aprīkojumā iekļauta arī automātiskā tālo gaismo ieslēgšanas sistēma.

Automātiska divu zonu klimata regulēšana Quartz modeļiem.

Quartz modeļos ierīkota iespēja atslēgt un atvērt automašīnu arī bez atslēgas.