PILNVĒRTĪGA PILNPIEDZIŅAS TRANSPORTĒŠANAS SISTĒMA

Pilnpiedziņas sistēma

Rexton pilnpiedziņas sistēma iedalās trīs līmeņos: 2H aizmugures piedziņa, 4H četru riteņu piedziņa, 4L četru riteņu piedziņa. Transportēšanas shēmu ir viegli nomainīt – brauciena laikā atliek tikai pagriezt slēdzi. Ikdienas apstākļos automašīna ir viegli vadāma, nodrošinot vislabāko iespējamo vadāmību un degvielas ekonomiju.

Mazo kravu gadījumā vilces spēks tiek sadalīts starp priekšējām un aizmugurējām asīm attiecībā 50:50, vilces spēks tiek divkāršots ar starpliku palīdzību. Ja braucat ar ātrumu, kas mazāks par 100 k/h, braukšanas laikā iespējams izvēlēties 2H vai 4H braukšanas veidu.

 

Neatkarīgā bremzēšana

Neatkarīgā bremzēšana ļauj katram ratam kustēties atsevišķi gan uz augšpusi, gan apakšpusi, nodrošinot labāku saķeri uz nelīdzenām virsmām. Rexton neatkarīgā bremzēšanas sistēma novērš trieciena spēku, ar kādu mašīnas kabīne, nestabilas braukšanas gadījumā, triektos pret ceļu, tādējādi paaugstinot braukšanas komforta līmeni. Rexton ir iespaidīgs klīrenss – 224 mm.

 

ELEGANTS UN UZTICAMS

Rexton jaudīgais 2,2 litru dīzeļmotors un neatkarīgā bremzēšanas sistēma nodrošina labākās braukšanas īpašības un komforta līmeni. 6 ātrumu manuālā ātrumkārba vai 7 ātrumu E-Tronic automātiskā ātrumkārba padara braukšanu vieglu un ērtu ātrumu nomaiņa nav pamanāma.

2,2 litru E-XDI 220 dīzeļmotors

  • Maks. jauda 181 ZS pie 4000 apgr./min.
  • Maks. griezes moments 420 Nm pie 1600–2600 apgr./min.
  • Motora darba tilpums 2157 cm3

 

Jaudīgs motors

Rexton ir pieejams ar ķēdi aprīkots 2,2 litru dīzeļmotors, kas nodrošina 133 kW (181 ZS) lielu jaudu, un tā griezes moments pie 420 Nm ir 1600–2600.  Maksimālais griezes moments tiek sasniegts visbiežāk izmantotajā ātruma diapazonā, līdz ar to nekavējoties tiek iesaistīta maksimālā motora jauda.


7 ātrumu automātiskā ātrumkārba

Rexton ir pieejama automātiskā ātrumkārba E-Tronic ar septiņiem ātrumiem, kas darbojas kā griezes momenta pārveidotājs. E-Tronic automātiskā ātrumkārba ļauj manuāli mainīt pārnesumus, izmantojot slīdņa slēdzi blakus pārnesumu pārslēgšanas svirai.  Automātiskās ātrumkārbas ziemas aprīkojums nodrošina līdzenu braukšanu arī slidenos apstākļos.

 

Daudzvirzuļa apturēšana

Divkāršās sviras un divvirzienu balstiekārtas „double-wishbone“ kopā ar aizmugurējo, kombinēto daudzfunkcionālo slēdzeņu kombināciju, nodrošina izcilu braukšanas pieredzi dažādos apvidos – gan pilsētas ceļos, gan sarežģīti izbraucamos ceļos.

* Šim modelim ir pieejama tikai 7 ātrumu automātiskā ātrumkārba